• Перекласти сайт:  


Фундація «ШАЛОМ»
Берегово/БереговеПланируется участие в конференции по Холокосту, которая состоится 16-19 июня 2019 года в Ужгородском университете.

Планируем посетить конференцию Берегово 20-23 июня 2019 года в Венгерском университете.


Cповіщення: Натисніть на фотографії Пам'ятнику жертв Голокосту м. Берегово, якщо ви хочете збільшити фотографію , щоб прочитати імена меморіалу.

Photo 1 | Photo 2
Cповіщення: Ми раді повідомити, що всі надгробки знайдені на кладовищі м. Берегово, були сфотографовані, розшифровані і тепер можуть бути переглянуті на сайті Берегово KehilaLink. Після того, як ви переглянете веб-сайт, натисніть на вкладку"Tombstones" / "Надгробки" у верхній частині сторінки. Click HERE.
На згадку: З великою печаллю ми оголошуємо про кончину художника Джуді Cassab який помер у Сіднеї, Австралія.

Головна сторінка

21 червня 2000 року згідно рішенням зборів учасників, відповідно до законодавства України, було створений благодій фонд «ШАЛОМ» та зареєстрований у Державному Департаменті України, під держаним реєстраційним номером №6.

Основною метою та діяльністю створення фонду, є благодійність,надання гуманітарних допомог. Крім того, для збереження та підтримки історії єврейських общин проживаючих в Закарпатському регіоні та благодійна діяльність в сфері освіти.

Для підтримки нашої діяльності звертаємось до колишніх мешканців м.Берегова та осіб родичі, близькі яких проживали в місті.

Якщо Ви бажаєте прийняти участь у благодійній діяльності фонду, здійснення фінансової допомоги просимо звертатись за контактами вище вказаними.


Велика Синагога в минулому м.Берегове

Кладовище в м. Берегове. Вхід
Ортодоксальна Синагога

свіжі оголошення

 • Реставрація кладовища в м.Берегове
  Проект реставрації кладовища був здійснений на протязі 5 років і на сьогоднішній день він знаходиться в доброму стані. Для подальшої реставрації а також підтримки кладовища в належному стані потрібна подальша фінансова підтримка.

 • Реставрація Брегівської ортодоксальної синагоги
  З допомоги благодійних внесених а також з часткової фінансової підтримки Міністерства ЗЕЗ Угорської Республіки була повністю замінена покрівля даху синагоги. На сьогоднішній день продовжуються відновлені роботи інтер’єра. Для забезпечення проведення повних відновлювальних робіт необхідна подальша фінансова підтримка.

 • Заснування музею іудаїзму в Закарпатті
  • Встановлення меморіалу з метою вшанування пам’яті депортованих членів єврейських общин в 1944 році та презентації достовірних даних про життя та культуру єврейських общин які проживали в м.Берегове. У виставковому залі буде можливість побачити предмети історії. Якщо Ви виявите бажання своїми пожертвуваннями встановити пам’ятку своєї родини в музеї, просимо звертатись до нашого фонду.

 • Спогади про євреїв Закарпаття
  Приймаємо будь-які матеріали (тексти, аудіо, відео) які містять інформацію про жителів Закарпаття в минулому.

 • Групи в соціальній мережі Facebook
  В соціальній мережі Facebook надається можливість спілкування, обміну інформації де створені групи розділені на регіони Закарпаття, а також загальної групи. Приєднуйтесь до групи, яка відповідає Вашим поглядам:

 • Заздалегідь дякуємо вам за вашу підтримку та співпрацю.

Фінансовий стан:

Назва проекту Teljesítmány százalékban Támogatás mértéke százalékban
Обслуговування кладовище 80% 50%
Ремонт синагоги 85% 75%
Новий музей 65% 65%

Засновники Фундації «ШАЛОМ»:

Засновники Країна
Joseph Vays - Chairman США
Hugo Gutman США
Ferenc Alter Угорщина
Bernat Hoffman Ізраїль
Yizhakh Adler Ізраїль
Ernő Goldberger Україна
Gyuszi Richter (deceased) Україна
Tibor Weisz США
Icu Kerber США
Marshall Katz США

Співробітники:

Засновники
Erika Togyeriska- Генеральний менеджер
Ernő Goldberger - Заступник
László Bazyuk - менеджер
Gábor Meggyesi - член
György Majorosi - член

інтерв'ю Vays Joseph:

(Наведіть покажчик миші на вікно відео, а потім клацніть стрілку; Потім натисніть кнопкa , щоб переглянути відео в повноекранному режимі в повноекранному режимі.)

Сторінки: